Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Ubezpieczenie turystyczne online w UNIQA

Ubezpieczenie turystyczne

Turystyczna oferta ubezpieczeniowa online

Poznaj ubezpieczenie, które zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa
skutecznie chroniąc podróżujących od nieprzewidzianych skutków wydarzeń,
które mogą zaistnieć na wyjeździe za granicę.

Bezpieczna podróż

  • 10 ryzyk dodatkowych
  • 3 warianty do wyboru
  • Wysokie sumy ubezpieczenia

Radość odkrywania to ubezpieczenie dostosowane do Twoich potrzeb, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się wakacyjnymi emocjami.

Kup online

Najbliższa placówka: 6318,01 km

Agencja UNIQA w Kamieniu Pomorskim

Ul. Adama Mickiewicza 16, 72-400 Kamień Pomorski

email: teresa.trukan-kmieciak@uniqa.pl szczegóły Zlokalizuj na mapie

Chcesz kupić ubezpieczenie szybko i wygodnie przez telefon?

Wypełnij formularz

Informujemy, że podanie danych osobowych wskazanych w formularzu jest niezbędne do skontaktowania się z Panem/Panią. W zależności od sprawy w jakiej mamy się z Panem/Panią skontaktować Administratorem podanych danych osobowych będzie UNIQA TU S.A. lub UNIQA TUnŻ S.A.

Dziękujemy za przesłane dane. Nasz pracownik podejmie próbę kontaktu w następnym dniu roboczym, zgodnie ze wskazanymi godzinami.

CO PODLEGA OCHRONIE?

Zapewnij sobie spokojny urlop – wybierz ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne to komfortowe rozwiązanie zapewniające ochronę i poczucie bezpieczeństwa podczas wakacyjnych wyjazdów. Polisa chroni podróżnych od skutków nieprzewidzianych zdarzeń oraz gwarantuje pomoc w trudnych sytuacjach. Usługa dostępna jest w trzech wariantach – MINI, MAX i MEGA, a każdy z nich oferuje ochronę w sprawach związanych z nieszczęśliwym wypadkiem, nagłą chorobą, wybuchem wojny lub atakiem terrorystycznym. Odszkodowanie pokryje również koszty leczenia i pomocy ratowniczej w danym kraju.

W ramach ubezpieczenia turystycznego UNIQA istnieje możliwość pokrycia kosztów leczenia nawet na sumę 500 000 zł. Powyższa kwota obejmuje zarówno ewentualną akcję ratowniczą, transport poszkodowanego do pobliskiej placówki medycznej, jak i koszty hospitalizacji. Polisa obejmuje nie tylko urazy spowodowane aktywnością fizyczną, ale działa również w przypadku zaostrzenia choroby przewlekłej lub wystąpienia choroby tropikalnej. Dodatkowo w ramach ubezpieczenia można skorzystać z leczenia stomatologicznego.

Zakres polisy turystycznej obejmuje nie tylko pomoc medyczną. To również pomocna dłoń w przypadku utraty dokumentów, karty, a nawet bagażu. Jeżeli dojdzie do opóźnienia planowanego lotu, ubezpieczenie pokryje koszty artykułów pierwszej potrzeby. Dotyczy to również odwołania noclegów i rezerwacji biletów. W sytuacjach nagłych ochrona może zostać przedłużona. W razie potrzeby klienci mogą skorzystać z pomocy Centrum Operacyjnego, pełniącego całodobowy dyżur.

Jeżeli w podróż zagraniczną wybieramy się własnym samochodem, UNIQA również zagwarantuje pomoc w ramach ofert Assistance Komfort Extra oraz Premium Extra. Gdy dojdzie do zdarzenia drogowego, pojazd będzie usprawniony od razu lub zostanie odholowany do wybranego celu w obrębie 500 km. Polisa obejmuje także możliwość dostarczenia paliwa na miejsce awarii. O ile zajdzie taka potrzeba, ubezpieczeni będą mogli skorzystać z samochodu zastępczego lub otrzymać tymczasowe zakwaterowanie w hotelu. Istnieje także możliwość kontynuowania podróży wybranym środkiem transportu w obrębie Polski i Europy. 

Decydując się na ubezpieczenie turystyczne online, można skorzystać ze specjalnego kalkulatora, który pomoże dobrać najkorzystniejszy wariant ochrony.

Opuszczasz nas?

Odwiedź nas na FB UNIQA Polska

x