Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Przeczytaj
 1. Samotnia

  Wysokie szczyty, rześkie powietrze, długie i męczące podejścia. To wszystko uczy pokory. W górach możemy poczuć się bardzo malutcy i prawdziwie docenić to co mamy. Jeśli lubimy wyciszyć się i złapać chwile spokoju, uciec od wielkomiejskiego zgiełku – wyjedźmy w góry. Wrócimy odmienieni i rozluźnieni.

 2. Przyroda

  Jeśli cenisz sobie kontakt z dziką naturą, wybierz góry. Lasy iglaste, nieposkromiona zmienna pogoda, ostrość skał i surowość szczytów. To na pewno zachwyci miłośników przyrody. Wybierzmy się do parków narodowych lub krajobrazowych i podziwiajmy wielką siłę natury.

 3. Morze

  Nad morzem prócz plaży i fal, czeka na nas wiele nadmorskich atrakcji, mi.in. smażalnie ryb, salony gier, stragany z pamiątkami i wiele innych. Jednych drażnią, inni je lubią, ale z pewnością są stałym, nieodłącznym elementem krajobrazu nadmorskiego. Polubmy je.

 4. Zdrowie

  Tu akurat nie ma wygranych i przegranych. Morze oferuje długie spacery przy brzegu i powietrze pełne jodu, niezbędnego do prawidłowego rozwoju człowieka. Podobnie góry - świeże górskie powietrze dobrze działa na nasz umysł, a wspinaczki i wielogodzinne wędrówki poprawią sprawność fizyczną.

 5. Lenistwo

  Jeśli lenistwo to tylko nad morzem. Góry wymagają wysiłku i zaciętości ducha. Nawet jeśli opalamy się w schronisku na leżaku, to najpierw musimy tam dojść. Nad morzem leżymy leniwie na gorącym piasku i zażywamy kąpieli słonecznych. Owszem możemy uprawiać wszelkiego rodzaju sporty wodne, ale zazwyczaj nadmorski wypoczynek jest synonimem leniuchowania. Jeśli cenisz sobie taką formę wypoczynku, to jedź bez wahania nad morze.

Pani z tabletem
Rekomendowane ubezpieczenia

Rekomendowane produkty

Poznaj ubezpieczenia UNIQA proponowane specjalnie dla Ciebie:

Para leżąca na ziemi i obserwująca niebo

Radość Odkrywania

 • Ubezpieczenie turystyczne
 • NNW, OC, ochrona bagażu, sprzętu sportowego
Dowiedz się więcej
Mężczyna w sportowym aucie ( kabriolet) z wyciągniętą ręką w lewym kierunku

Ubezpieczenie komunikacyjne

 • Kompleksowa ochrona auta
 • OC, AC, Assistance, NNW kierowcy i pasażera, Rehabilitacja
Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz.

tel: 801 597 597
tel: 42 66 66 500

Koszt połączenia: wg taryfy operatora.

centrala@uniqa.pl Znajdż placówkę

Opuszczasz nas?

Odwiedź nas na FB UNIQA Polska

x