Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

PRZECZYTAJ

Ubezpieczenie turystyczne to polisa ochronna dla wszystkich podróżnych w wybranym zakresie. W każdym przypadku gwarantujemy zabezpieczenie przed chorobami, wypadkami komunikacyjnymi, a także np. zagrożeniami terrorystycznymi. Korzystając z wygodnego kreatora ubezpieczenia UNIQA, w łatwy sposób możesz wybrać preferowane ubezpieczenie podróżne w wariancie MINI, MAXI lub MEGA, w zależności od swoich potrzeb.

Ubezpieczenie turystyczne UNIQA – zakres ochrony i trzy warianty do wyboru

Wyjazd na zagraniczną konferencję branżową, wycieczka z rodziną w góry lub wspólna podróż na drugi koniec świata – w tych i innych przypadkach warto zadbać o odpowiednie ubezpieczenie siebie i innych podróżujących. Polisa turystyczna to produkt, który chroni przed różnymi nieprzewidywalnymi zdarzeniami i ryzykami. Gwarantuje pomoc w najtrudniejszych sytuacjach, w których liczy się profesjonalizm i czas. Wiedząc o tym, prezentujemy pakiet ochronny, o który warto zadbać przed wszelkiego rodzaju wyjazdami.

Ubezpieczenie turystyczne UNIQA chroni Ciebie i innych podróżnych przed sprawami związanymi z nieszczęśliwymi wypadkami i nagłymi chorobami. Dzięki posiadaniu polisy turystycznej, można liczyć na całkowite pokrycie kosztów leczenia i pomocy ratowniczej. Dodatkowo wszystkie prezentowane warianty polis podróżnych zawierają w sobie ubezpieczenie od takich ryzyk, jak wybuch wojny w zagranicznym państwie czy zagrożenie terrorystyczne.

Zakres parasola ochronnego, który zapewnia ubezpieczenie turystyczne, podzieliliśmy na trzy warianty, aby ułatwić Ci wybór odpowiedniej opcji. Możesz wybrać polisę turystyczną MINI, pakiet MAXI lub ubezpieczenie MEGA. Pierwsze rozwiązanie to doskonały sposób na podstawowe, niezbędne zabezpieczenie siebie oraz bliskich, czyli Mini Assistance i zwrot kosztów leczenia nawet do 100 tys. złotych. Oprócz badań, zabiegów i leczenia szpitalnego, podstawowe ubezpieczenie UNIQA zawiera również możliwość zwrotu kosztów transportu chorego lub poszkodowanego do szpitala w Polsce. Z kolei ubezpieczenie MAXI oferuje możliwość zwrotu kosztów leczenia aż do 200 tys. złotych. Wybierając je, zyskujesz szerszy parasol ochronny, obejmujący m.in. pokrycie kosztów szkód w mieniu i na osobie za granicą, a także pakiet Assistance MAXI. Ostatni wariant przeznaczony jest dla osób, które nie lubią kompromisów. Ubezpieczenie turystyczne UNIQA MEGA to największy pakiet ochronny. Suma ubezpieczeniowa kosztów leczenia wynosi 300 tys. złotych, zaś ochrony w zakresie OC – 200 tys. Złotych. Ponadto otrzymuje się pakiet Assistance MEGA oraz ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) na sumę 20 tys. złotych.

Zastanawiasz się, jaką polisę turystyczną wybrać? Skorzystaj z kreatora internetowego UNIQA

O tym, jak ważne jest posiadanie ubezpieczenia w podróży, wie praktycznie każdy. Czasem jednak zastanawiamy się, ile kosztuje polisa i czy można ją dopasować indywidualnie. Oczywiście, że można! Wystarczy skorzystać z kreatora UNIQA.

Po podaniu podstawowych danych o podróżujących, terminu wycieczki, jej kierunku oraz celu, w zaledwie kilka sekund otrzymasz przykładowe wyliczenie kosztów ubezpieczenia. To dostępne jest w trzech wspomnianych wyżej wariantach – polisach turystycznych MINI, MAXI oraz MEGA. Dodatkowo w UNIQA ubezpieczenie podróżne wygodnie i intuicyjnie kupisz online, bez wychodzenia z domu. Już teraz podaj przykładowe dane dotyczące podróży, wycieczki lub wczasów i przekonaj się, jak atrakcyjne i korzystne jest nasze ubezpieczenie.


Rekomendowane ubezpieczenia


Rekomendowane produkty

Poznaj ubezpieczenia UNIQA proponowane specjalnie dla Ciebie:

Fachowiec przy pracy

Bezpieczna Przyszłość

  • Grupowe ubezpieczenia na życie
  • Ochrona pracowników i ich bliskich
Dowiedz się więcej
Ojciec z synem na deskorolce

Aktywne Życie

  • Ubezpieczenie na życie dla osób aktywnych
  • Świadczenia w wyniku nieszczęśliwego wypadku
Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz.

tel: 801 597 597
tel: 42 66 66 500

Koszt połączenia: wg taryfy operatora.

centrala@uniqa.pl Znajdż placówkę

Opuszczasz nas?

Odwiedź nas na FB UNIQA Polska

x