Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Przeczytaj
 1. Koszt

  Przede wszystkim należy na początku ustalić koszt. Remont to duża inwestycja i zazwyczaj pochłania sporo pieniędzy. Dlatego zanim wpuścimy ekipę, zaplanujmy budżet. Z pomocą może przyjść strona internetowa: http://goo.gl/kEOsFU dzięki której można oszacować koszt wszystkich wydatków na remont.

 2. Ekipa

  Dzisiaj jest bardzo łatwo znaleźć ekipę do remontu. Można skorzystać ze staromodnych już ogłoszeń w gazecie, albo z internetowych serwisów ogłoszeniowych. Po wykonaniu kilku telefonów znajdziemy ludzi do pracy. Można również skorzystać z nowej strony: http://goo.gl/MFoYF, na której umieszczamy nasze zlecenie, a to wykonawcy składają nam oferty, spośród których my wybieramy najkorzystniejszą. Warto też zapytać o rekomendacje znajomych, którzy remont mają już za sobą.

 3. Projekt

  Dobrze jest mieć gotowy projekt od architekta, ale jeśli nas na niego nie stać, możemy zrobić to sami. Na tej stronie: http://goo.gl/YXa09o możemy narysować rzut mieszkania, wstawić do niego meble, a na koniec na podstawie tych planów wygenerować wizualizację 3D, by lepiej ocenić stworzone wnętrze.

 4. Umowa

  Przed przystąpieniem do remontu należy podpisać umowę o dzieło z ekipą. To zapewni nam zabezpieczenie w razie niedotrzymania przez wykonawców terminu lub w razie niewykonania powierzonych im zadań. Warto też umieścić w umowie informacje: kto kupuje materiały, co z wyżywieniem ekipy oraz jaka jest wysokość kar za niedopatrzenia czy uchybienia.

 5. Kontrola

  Mimo że ekipa może sprawiać wrażenie profesjonalnej, należy ją kontrolować i czuwać nad przebiegiem prac. Warto również zostawić na budowie swój numer telefonu, najlepiej w widocznym miejscu np. napisać go kredą na ścianie.

Pani z tabletem
Rekomendowane ubezpieczenia

Rekomendowane produkty

Poznaj ubezpieczenia UNIQA proponowane specjalnie dla Ciebie:

Kobieta na fotelu

Twój DOM Plus

 • Ubezpieczenie mieszkania lub domu
 • Home Assistance gratis
Dowiedz się więcej
Tato z trójką niemowlaków

Wysoka Ochrona

 • Terminowe ubezpieczenie na życie
 • Świadczenie na wypadek śmierci żywiciela rodziny
Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz.

tel: 801 597 597
tel: 42 66 66 500

Koszt połączenia: wg taryfy operatora.

centrala@uniqa.pl Znajdż placówkę

Opuszczasz nas?

Odwiedź nas na FB UNIQA Polska

x