Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Przeczytaj
 1. Wspólny plan

  Warto spytać dziecko o zdanie. To czy spełnimy jego wszystkie zachcianki to już inna sprawa, ale wysłuchanie  jego oczekiwań i marzeń może okazać bardzo pomocne. W końcu to ono będzie spędzać w nim najwięcej czasu.

 2. Inspiracje

  Po omówieniu potrzeb dziecka, dobrym pomysłem jest przejrzenie inspiracji i pomysłów na urządzenie pokoju. Na tym etapie pomocnym staje się Internet - strony o wnętrzach oraz bardzo bogaty w zdjęcia pinterest.

 3. Praktyczne wnętrze

  Pokój ma oczywiście ładnie wyglądać, ale nie można zapomnieć o istotnych praktycznych aspektach. Wybrać biurko, którego blat można regulować, tak aby dopasować do wzrostu dziecka. Ponadto, krzesło powinno być wygodne, obrotowe i dopasowane do wysokości biurka krzesło. Podobnie z materacem, sen dla dziecka jest bardzo ważny, bo to właśnie wtedy szybciej rośnie, a to dlatego że w fazie snu głębokiego wydzielają się największe ilości hormonu wzrostu.

 4. Zakupy

  Gdy plany już są poczynione, sprzęty wybrane, podobnie kolor ścian, należy oczywiście kupić wszystkie potrzebne rzeczy (przeczytaj artykuł o Remoncie, by lepiej zorganizować pracę – link do remontu). 

 5. Metamorfoza

  To jak wielką zmianę przejdzie pokój zależy tylko od nas, ale jeśli chcesz naprawdę zaskoczyć dziecko, zrób mu niespodziankę. Może zamiast zwykłego krzesła powieś huśtawkę, a zamiast bia-łego nudnego sufitu, namaluj konstelacje gwiazd.

Pani z tabletem
Rekomendowane ubezpieczenia

Rekomendowane produkty

Poznaj ubezpieczenia UNIQA proponowane specjalnie dla Ciebie:

Kobieta na fotelu

Twój DOM Plus

 • Ubezpieczenie mieszkania lub domu
 • Home Assistance gratis
Dowiedz się więcej
Para z dzieckiem idąca po plaży

Spokojne Życie

 • Ubezpieczenie na życie ze świadczeniem na wypadek śmiertelnej choroby
 • Druga opinia medyczna
Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz.

tel: 801 597 597
tel: 42 66 66 500

Koszt połączenia: wg taryfy operatora.

centrala@uniqa.pl Znajdż placówkę

Opuszczasz nas?

Odwiedź nas na FB UNIQA Polska

x