Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Przeczytaj
 1. Czy można mieć kilka ubezpieczeń na życie?

  Nowy członek rodziny, zakup mieszkania, awans, ale także choroba, wypadek lub śmierć bliskiej osoby – życie lubi zaskakiwać, nie zawsze pozytywnie. Trudności łatwiej udźwignąć, mając wsparcie najbliższych oraz… odpowiednie zabezpieczenie finansowe. Choć żadne pieniądze nie przywrócą życia tym, którzy je utracili, polisa na życie zapewni bezpieczeństwo materialne ich bliskim. Pieniądze z odszkodowania pozwolą szybciej dojść do siebie po wypadku i zachować dotychczasowy poziom życia w przypadku nagłej utraty pracy lub ciężkiej choroby.

  Ile można mieć ubezpieczeń na życie? Tyle, ile chcesz. Coraz więcej osób oprócz firmowego ubezpieczenia grupowego decyduje się na zakup dodatkowej polisy indywidualnej. W razie nieszczęśliwego wypadku, otrzymasz świadczenie z obu polis. Zaletą posiadania kilku rodzajów ubezpieczeń na życie jest szeroki zakres ochrony. Jeśli zostaniesz potrącony na przejściu dla pieszych lub ranny w wypadku samochodowym spowodowanym przez innego kierowcę, to przysługuje Ci odszkodowanie zarówno z OC sprawcy wypadku, jak i dodatkowe świadczenie z Twojej indywidualnej polisy.

 2. Jakie ubezpieczenie na życie wybrać?

  Decyzja o zakupie polisy na życie powinna być dobrze przemyślana. Nie kieruj się wyłącznie wysokością składki, ale przede wszystkim zakresem ochrony oraz wysokością sumy ubezpieczenia.

  Życie nie zawsze pisze wyłącznie dobre scenariusze. Wybierz pakiet Spokojne Życie na wypadek śmierci, ciężkiej choroby lub poważnego uszczerbku na zdrowiu. W Twojej rodzinie było kilka przypadków zachorowania na raka? Przy dodatkowej umowie od zachorowania na nowotwór dostaniesz odszkodowanie od razu po diagnozie. Wczesne wykrycie choroby daje szansę na całkowite wyleczenie.

  Chcesz mieć pewność, że Twoi bliscy będą mogli utrzymać dotychczasowy poziom życia, nawet w przypadku Twojej śmierci lub długotrwałego pobytu w szpitalu? Wybierz ubezpieczenie Wysoka Ochrona.

  Lubisz żyć aktywnie i często podróżujesz? Z polisą Aktywne Życie, możesz bez przeszkód realizować swoje pasje, mając pewność, że Twoi bliscy są bezpieczni. Otrzymasz odszkodowanie, jeśli trafisz do szpitala lub doznasz ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

  Chcesz mieć pewność, że życie i zdrowie Twoich bliskich jest w najlepszych rękach? Wybierz pakiet Bezpieczeństwa, który pokryje organizację oraz pokrycie kosztów pomocy medycznej dla wszystkich członków rodziny.

  Weź pod uwagę liczbę osób, które są na Twoim utrzymaniu, dochód gospodarstwa domowego, wysokość zobowiązań finansowych i tryb życia. Wybierz polisę dopasowaną do potrzeb i patrz w przyszłości ze spokojem.

Pani z tabletem
Rekomendowane ubezpieczenia

Rekomendowane produkty

Poznaj ubezpieczenia UNIQA proponowane specjalnie dla Ciebie:

Mężczyna podrzuca syna leżąc na kanapie

Pakiet Bezpieczeństwa

 • Ubezpieczenie na życie w trzech wariantach
 • Assistance medyczny
Dowiedz się więcej
Kobieta na fotelu

Twój DOM Plus

 • Ubezpieczenie mieszkania lub domu
 • Home Assistance gratis
Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz.

tel: 801 597 597
tel: 42 66 66 500

Koszt połączenia: wg taryfy operatora.

centrala@uniqa.pl Znajdż placówkę

Opuszczasz nas?

Odwiedź nas na FB UNIQA Polska

x