Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Ład korporacyjny UNIQA TU na Życie

Informacja w sprawie stosowania Zasad Ładu Korporacyjnego dla instytucji nadzorowanych opublikowanych przez KNF przez UNIQA TU na Życie S.A.

Zarząd UNIQA TU na Życie S.A. mając na względnie opublikowane przez KNF Zasady Ładu Korporacyjnego dla instytucji nadzorowanych, informuje o zakresie stosowania zasad przez Spółkę. UNIQA TU na Życie S.A. dokłada staranności, aby stosować zasady ładu korporacyjnego w możliwie, jak najszerszym zakresie przy uwzględnieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, zasady proporcjonalności wynikającej ze skali i charakteru prowadzonej działalności oraz specyfiki Spółki. Jednocześnie UNIQA TU na Życie S.A. informuje, że stosowanie zasad ładu korporacyjnego odbywa się z poszanowaniem uprawnień poszczególnych organów Spółki i jest przejawem odpowiedzialnego zarządzania w UNIQA TU na Życie S.A.
Wobec powyższego UNIQA TU na Życie S.A. udostępnia za pośrednictwem swojej strony internetowej informację dotyczącą zakresu stosowania zasad ładu korporacyjnego. W przypadku odstąpienia od stosowania poszczególnych zasad ładu lub ich częściowego stosowania Spółka zamieszcza stosowne wyjaśnienia.

Zasady Ładu Korporacyjnego UNIQA TU na Życie S.A. (PDF)

UNIQA TU na Życie S.A. informuje, iż będzie podejmować działania w celu regularnej oceny stopnia stosowania zasad ładu korporacyjnego oraz zamieszczać aktualną informację w tym zakresie na stronie www.uniqa.pl.

Opuszczasz nas?

Odwiedź nas na FB UNIQA Polska

x